PSDinfo - Be a Pro!

Your cart

Your cart is empty

Команда PSDinfo активно працює над розробкою та проведенням індивідуальних та групових курсах, які охоплюють широкий спектр навчань - від стрілецької підготовки для цивільних на початковому рівні до спеціалізованих вогневих та комлпексних програм для сил оборони. Протягом останніх двох років, методика вогневої підготовки STS яка була розроблена Квебеком продемонструвала ефективність навчання, підготувавши понад тисячу військовослужбовців та цивільних осіб за даним напрямок, тим самим весь особовий склад та цивільні люди (рекрути) отримали чітку стандартизовану вогневу підготовку як єдиний компонент. 
Унікальна українська методика вогневої підготовки, розроблена командою PSDinfo, базується на багаторічному досвіді служби в спецпідрозділах. Ця методика дозволяє ефективно та швидко передавати бійцям життєво важливі навички та знання, необхідні для успішного виконання завдань в сучасних бойових умовах.
Реєстрація на вогневі курси від PSDinfo на данний момент здійснюється через платформу PSDinfo Global Discord, що дозволяє забезпечити ефективну комунікацію та координацію між інструкторами та курсантами, незалежно від їхнього місцезнаходження. 

Команда PSDinfo зосереджена на якісному індивідуальному підході до кожного учасника, враховуючи його особисті навички та цілі. Це дозволяє адаптувати навчальний процес таким чином, щоб максимізувати ефективність навчання та досягти найкращих результатів. 
Початок відкритої реєстрації на підготовку та участь в курсах будуть анонсовані в березні 2024 року. 
Слідкуйте за анонсами на наших ресурсах, а також на сайті в розділах Новини.