PSDinfo

Початок

Спільнота PSDinfo розпочала свій шлях у 2018 році. Заснована військовослужбовцем одного спецпідрозділу ЗСУ. ​ Спочатку ідея та концепція полягали у створенні єдиної інформаційної бази знань, різноманітного матеріалу на військову тематику.  

Головна мета — полегшити навчання та пришвидшити час пошуку якісних матеріалів тим, хто вивчає військову справу. Така інформація дуже важлива для нашого населення та війська адже швидкість ефективність навчання, формування єдиної бази знань на пряму впливає на боєздатність нашої країни. Згодом спільнота стала більшою і трансформувалася у своєрідний хаб, який почав об’єднувати навколо себе людей схожих за духом та мотивацією бути кращими.

Один з найважливіших напрямків — підняття престижності та популяризація військової справи серед молоді. Для цього ми систематично публікуємо відео з тренувань, ділимося інформативними постами про діяльність команди PSDinfo та учасників спільноти. Філософія «PSDinfo» відображається однією фразою — «Бути професіоналом».

Ідея та філософія PSD

Учасник спільноти має завжди прагнути до самовдосконалення себе як фізично так і інтелектуально, може займатися різними сферами діяльності. Ось деякі з них:

Військова кар'єра: Опанування військового ремесла є обов'язковим напрямком для воїна та прийняття прямої участі в війні характеризує людину як особу, що здатна до дій, повної рішучості та відваги. 

   Лідерство в бізнесі: Розвиток управлінських навичок та керівництво в бізнесі характерезує особу яка здатна мислити стратегічно, найкращий сержант це лідер та менеджер який здатний організувати складні процеси та вести за собою людей.

Неперервне навчання: Саморозвиток через навчання нових навичок та здобуття знань. 

 Майстерність в мистецтвах бойових мистецтв: Бойові спортивні мистецтва гартують тіло та дух, важливе вміння захистити себе та оточуючих від загроз завдяки силі.

Фізична підготовка: Збереження здоров'я та форми. Постійне вдосколення себе фізично та нарощування фізичних показників.

Мистецтво та Культура: Розвиток в галузі мистецтва та культури.

Спільнота та Соціальна Діяльність: Волонтерство, Активна участь у громадських ініціативах та благодійних заходах.

Лідерство в громадських організаціях: Активна роль у спільноті.

Духовний Розвиток: Розвиток внутрішнього спокою та мудрості.

Ці сфери дозволяють сучасному громадянанину визначити широкий спектр областей для саморозвитку, високих моральних стандартів і лідерства в різних сферах життя.

Команда

З 24 лютого, активна частина команди PSDinfo стала на захист Країни, знищуючи окупантів на всіх фронтах. Всі члени спільноти закінчили свої контракти за кордоном та в найкоротші терміни повернулися захищати Батьківщину.

Команда PSDinfo періодично проводить вогневі тренування та курси з медицини, як в зоні бойових дій для військовослужбовців, так і для цивільного населення в різних містах. Після закінчення служби, спільнота продовжила своє існування та почала зростати, знаходити однодумців серед працівників різних силових структур та навіть за кордоном.

Спільнота протягом всього часу існування продовжував розвиватися і навіть вийшов за межі країни: квитки, літак, гори Афганістану, пустеля Кувейту, берега Мадагаскару, порти Африканських країн. Спільнота почала все більше об’єднувати наших людей, які працюють в сфері безпеки за межами країни, адже всі ми поєднані духом авантюризму та романтизму своєї військової та навколо військової справи. Наша команда зарекомендувала себе на високому професійному рівні. Ми завжди керуємось основними принципами: відповідальність, компетентність, високий рівень професійних навичок при роботі зі зброєю. Щодня ми підтверджуємо власним прикладом те, що Українці — найкращі в усьому.

Допомога армії

Від початку військової кампанії 24 лютого, команда PSDinfo зібрала та передала спорядження на суму понад мільйон гривень: аптечки, дрони, медичний інвентар для лікарень, приціли, спальники, та інше надважливе на той час екіпірування. З перших днів активної фази війни, у телеграм-каналі спільноти ми публікували загально важливі інструкції для підписників: що потрібно робити, куди зливати інформацію про переміщення окупаційних військ, актуальні новини.

Мерч

Бажання закарбувати певні важливі події та історію з життя спільноти реалізувало себе в створені мерчу, а саме патчів ЄБОШ, Мандруй Стріляй Кохай та Work&Travel, Global Culture. Сьогодні власниками нашої мерчу є як військовослужбовці так і цивільне населення. Мерч асоціюються з професіоналізмом, духом авантюризму, прагненням щодо постійного саморозвитку та відсутністю стагнації, адже PSDinfo - це «Бути професіоналом».